Özellikle B2B pazarlama gerçekleştirirken son derece önemli bir konu var. Çözüm ortağı olacağınız firmaların, karar verme sürecinde etki sahibi yetkililerine ulaşmak.

E-mail kutuları günümüzde, sosyal medya hesaplarımızdan bile kişisel bir konumda. Hepimiz bir siteye kayıt olurken, kişisel veya kurumsal bir çözüm almak istediğimiz bir mecrada hesap oluştururken, mail hesaplarımızla kayıt oluruz. Mail bir kişinin ilgi alanları hakkında iletişime geçmek adına belki de etkisini asla kaybetmeyecek bir ortam. Web mecrasındaki kimliklerimizin ilk kaydı, her şeyin başlangıcı aslında orasıdır. Kurumsal mailler de aslında ulaşmak istediğiniz genel müdürler, satın almacılar, satış pazarlama sorumluları ve üretim direktörleri için kendilerinin iş dünyasındaki ilgi alanları doğrultusunda şekillenmekte. Sabah işe gelip bilgisayarını açan ve maillerini kontrol eden bir şirket yetkilisinin, konuyla ilgili doğru ve etkili başlıklandırılmış bir maili es geçmesi çok düşük bir ihtimaldir.

Elbette bu mecrayı, insanların kişisel alanlarına saygısızlık etmeden, önemli gelişmeler için ve ulaşmak istediğiniz kişinin gerçekten ilgilenebileceğini düşündüğünüz bir konuyla ilgili olduğu noktada kullanmak büyük önem taşıyor. Aksi halde kalitesiz bir içerikle karşılaştığını düşünen kişi, sizden mail alma konusunda bir engelleme yoluna gidebiliyor. Yine bu noktada içerik yönetimi ve tasarımı konusundaki tecrübemizle sizleri destekleyip, insanları sizden gelecek mailleri bekler bir hale getiriyoruz.

Kendileriyle iletişim kurmamıza izin vermiş bir endüstriyel veri tabanına sahip olmak, bizi bu konuda tercih etmeniz için en önemli sebep. Ulaştırmak istediğiniz mesajı, fuarlarda, basın bültenlerinde, iş toplantılarında birebir tanıştığımız ve CRM sistemimizde depoladığımız ilgili sektördeki önemli kişilere, tek bir tıkla toplu bir şekilde gönderebiliyoruz.

Bu sayede şirketinizle ilgili gelişmeleri, ürün tanıtımlarını, etkinlik davetlerini ve dilediğiniz her haberi, ilgili olabilecek kişilere ulaştırmak çok kolay ve kesin bir hal alıyor.

Şirketiniz için e-mail pazarlama mı yapmak istiyorsunuz?

Sizin için verilerinizi grupluyor,

E-bülten platformunu seçiyor,

E-bülten içeriklerinizi hazırlıyor,

E-bülteninizi tasarlıyor ve paylaşmak için hazır hale getiriyoruz.

Daha fazlasını isterseniz düzenli takip ve raporlama da yapıyoruz.

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek…