Endüstriyel Pazar İçin B2B

Endüstriyel pazarda bulunan alıcı ve satıcıların yoğun iş programları ve zaman yönetimi problemleri nedeniyle, fuar vb. etkinlikler, katılınabilir olmaktan çıkıyor.Ayrıca bazı sektörlerde ilgili kişilerin görev sahalarını uzun süre terk edememesi de uzak mesafelerdeki toplantıların katılımcılarının düşük olmasının sebeplerinden sayılabilir.

MONETA, endüstriyel pazarda edindiği deneyim ve güçlü iletişimi ile üretici ve tüketicilerin talepleri doğrultusunda yerinde, iyi bir zamanlama ve organizasyonla B2B toplantıları düzenliyor. Firmanızın seçmiş olduğu sektörlerde analizler yapıyor, ilgili sektör için en uygun lokasyonu seçiyor ve içerik planlaması yaparak B2B toplantılarınızı organize ediyor. MONETA sizleri, sunduğunuz ürün veya hizmete yönelik kişilerle, uygun gördüğünüz tarihlerde buluşturuyor. Ürün veya hizmetinize yönelik bilginizi bizimle paylaşmanız yapmanız gereken tek şey oluyor.

Etkinliğiniz çerçevesinde oluşturulacak konseptin, tüm ayrıntıları tarafımızca düşünülüp uygulanıyor, sizlere sadece ilgili yetkililerinizle gününde ve saatinde etkinliğinize katılmak kalıyor. Etkinliğiniz boyunca, sizlere MONETA yetkilileri eşlik ediyor ve medya ilişkilerinizden altyapı sorunlarına kadar anlık oluşabilecek her aksaklıkta destek oluyor.