‘’Endüstriyel pazar için iletişim’’

Türkiye endüstriyel pazarında yaptığımız analizler ve yurt dışı pazar araştırmaları sonucunda 2011 yılında, “Finans Yayıncılık” ismiyle sektörel yayıncılık alanında hizmet vermeye başladık. Şirketimizin hızla büyümesiyle 2015 yılı itibariyle Moneta Yayın Grubu olarak yeni unvanımızla hizmet vermeye devam ettik.

İlk etapta Güç Aktarım Sistemleri dergimiz ile Türk sanayisine ekipman alanında spesifik dergiciliği kazandırdık. Ekipman sektöründe edindiğimiz bu deneyim ile 2013 yılında Pompa Vana Dergisi, 2014 yılında Rüzgar Enerjisi Dergisi, 2017 yılı başında OEM Orijinal Ekipman Üreticisi Dergisi, 2018’de Güneşten Koruma Geçiş/Kapı Sistemleri Dergisi ve 2019 yılı itibariyle de GES Dergisi (Güneş Enerjisi Sistemleri), Biyoenerji Dergisi ile Haber Plastik dergilerimizi Türkiye endüstrisine sunarak yayıncılık sektöründe ilgi odağı olduk.

2015 yılında Sektörel Yayıncılar Derneği üyesi olan Moneta, yayıncılık sektörünün gelişmesi adına dernek yönetim kuruluna girmiş ve Türkiye’de yayıncılık sektöründe kalitenin artırılması yönünde çalışmalara katılmıştır. Sektörel medya kanallarımızla Türkiye endüstrisinde bulunan profesyonellerden aldığımız geri dönüşler sonucunda kendimizi de geliştirerek yayınlarımızı tüm yenilikçi platformlara taşıdık ve bugün itibariyle 30.000’in üzerinde okura ve ciddi bir potansiyele ulaştık.

uretimtek.com ile kolay teklif yönetimi
Ulaştığımız bu potansiyel ile edindiğimiz deneyimi harmanlayarak iki yıl süren bir çalışma sonucunda endüstriyel pazar için kolay teklif yönetimi hizmetini başlattık. uretimtek.com ismi ile kullanıma açılan uygulamamız, üretici ve tüketicilerin kolay, şeffaf ve hızlı şekilde ulaşılabilir olmasını sağlıyor. retimtek.com ile şirketler zamanını daha optimize şekilde kullanarak arta kalan zamanlarıyla işini geliştirmeye harcayabiliyor. uretimtek.com uygulamasının kullanıcı talepleri doğrultusunda gelişmesi beklenmektedir.

Yüzlerce sektör tek çözüm
MONETA, Yayıncılık sektöründe gösterdiği başarının bir sonucu olarak ürün ve hizmet gamını geliştirerek günümüzde; geleneksel ve dijital pazarlama yöntemleriyle hem satış hem de imaj hedeflerinizde sizi desteklerken, kurumsal kimliğiniz konusunda, en küçük detaylardan müşteriyle birebir iletişiminize kadar pazarlamanın her aşamasında danışmanlık sağlamaktadır.

Hedefleriniz doğrultusunda maksimum başarıya ulaşmanız konusunda sizlere daima hizmet vermeye hazır olan Moneta, profesyonel pazarlama ve tasarım çözümlerini işinize entegre ederek, sürekli ölçülebilir, kolay takip edilebilir ve anında aksiyon alınabilir bir iş süreci yönetmeniz konusunda sizi desteklemeye hazırdır.

Moneta, Türkiye sanayisinin gelişmesi ve dünyaya daha çok açılabilmesi için çalışmaktadır. Bunu da yararlı içeriği incelikle sunarak gerçekleştirmektedir. Moneta, Türkiye sanayisine hizmet etmekten daima onur duymuştur ve duymaya devam edecektir.