SOSYAL MEDYA REFERANSLARIMIZ

Endüstriyel alanda sosyal medya hesap yönetimi konusunda 11 yıllık tecrübeye sahip Moneta ekibi, firmanızı en iyi şekilde anlayacak ve sizi yormadan kaliteli bir hizmet sunacaktır. Sadece dilinizden anlamakla kalmıyor, hedef sektör ve kullanıcılarınızı da yakından tanıyoruz.

Referanslarımızın web sayfalarında bulunan sosyal medya ikonlarına tıklayarak sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.

ADEN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. https://adenindustrial.com/  

ANT MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. A.Ş. https://www.antmuh.com/

ÇERKO MOTOR İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. http://cerkomotor.com/

DİŞSAN REDÜKTÖR SAN. VE TİC. A.Ş. https://www.dissan.com.tr/

MECMOT LİNEER MAKİNA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. https://www.mecmot.com/

MEG ENDÜSTRİ EKİPMANLARI İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. https://www.megendustri.com.tr/

UNAN TEKNİK MAKİNE METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. https://www.unanteknik.com/

UNITEC MAKINE SANAYI İML. VE İTH.TİC. A.Ş. https://unitecmakina.com/

@monetatanitim #endustriyeliletisim

Sosyal medya, günümüzde medyanın ayrı tutulamaz bir mecrası. Bu ister hızlı tüketim mamulü olsun ister nihai tüketiciye hizmet sağlayan bir sigorta ürünü olsun ya da endüstriyel anlamda B2B pazarda faaliyet gösteren bir firmanın çözümleri olsun.

Sektörel yayınlarla veya broşür hizmetleriyle ya da bir fuar katılımcısı olarak yer alıp kendinizi göstermeniz ve imajınızı güçlendirmeniz ne kadar önemliyse, sosyal medyada da sosyolojik olarak farkındalık sahibi bir marka olduğunuzu göstermeniz o kadar önemlidir. Günümüzde sadece iş yapmak, para kazanmak adına çalışan, insanlık adına bir katkıda bulunmayı tercih etmeyen markalar tarihin tozlu sayfalarına karışmak durumunda kalıyorlar. Özel günlerde içten geldiğini hissettirebilecek derecede bir farkındalık gösteriyor olmak, iş yükü içerisinde firma yetkilileri açısından zaman harcaması zor bir durum haline gelebiliyor.

Bu ve diğer kurumsal, ürünsel veya projesel pazarlama  faaliyetlerinin  her  gün,  her  saat, her dakika, iletişim bombardımanına tutulan sosyal  medya  mecralarında, öne çıkabilecek ve hakkında konuşulmasını sağlayacak düzeyde bir içerik yönetimiyle destekleyebilmek, çoğunluğun da kabul ettiği gibi uzman bir ajansa teslim edilmesi gereken bir süreç.

Bunun yanında, ilgili ajansın sektör deneyimi, işin kaderini büyük ölçüde belirleyen bir unsur. Moneta Tanıtım ‘’endüstriyel pazar iletişimi’’ sloganını anlık bir fikirle değil, bugüne kadar gerçekleştirdiği faaliyetlerle, kendine kattıklarını ele alarak oluşturmuştur. Sosyal medya yönetimi markanızın büyümesi, güçlenmesi ve hayatta kalması açısından kaçınılmaz bir faaliyet. Çünkü dünyanın gittiği yer, gelişen teknolojiler ve dijitalleşme bunu zorunlu kılmaktadır. Teknolojiye giden bu yolda edineceğiniz desteği, sektöre hâkim, içgörü sahibi bir ajanstan almanızsa tamamıyla sizin kurduğunuz doğru stratejinin bir sonucu olacaktır.