2011 yılından bu yana, endüstrinin önemli sektörlerinde yayımlamakta olduğumuz web portallarımız ile yüzlerce sektörde binlerce uzmana ulaşan bir bilgi kaynağı sunuyoruz.

İlgili sektörlere ilişkin haberler, proje ve ürün tanıtımları, röportajlar, makaleler ile Türkiye sanayisinin profesyonellerini bilgilendiren önemli web portallarına sahibiz. Ülkemizin kalkınması, sanayimizin gelişmesi ve üreten bir ülke olma yolunda, bilginin kolay ulaşılabiliyor olması sağlamak, önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Sürekli yenilenen internet teknolojilerini yakından takip eden MONETA, yayımlamakta olduğu web sayfalarının alt yapı teknolojisini güncel tutarak okurlarını uzun yıllardır korumaktadır. Portallarımız Androıd, IOS v.b. işletim sistemlerinde mükemmel çalışmakla birlikte akıllı tüm cihazlarda uyumlu görüntülenebilmektedir.

Web portallarımız Türk sanayisinin gündemini özetleyen ve gelişimini izleyen önemli bir arşiv niteliğindedir.Aynı zamanda kendi alanında özgün içerikler barındıran web portallarımız alanında lider konumdadır.